صرفه جویی انرژی با دوش الکترونیکی

در یک حمام معمولی در طی ده دقیقه حدود 100 لیتر آب استفاده می‌شود، در حالیکه با استفاده از دوش الکترونیکی تحت شرایط  حجم و فشار بالا می‌توان باعث 90% صرفه‌جویی در مصرف آب و 80% صرفه‌جویی در مصرف انرژی شد. 

 این سیستم از هر قطره‌ی آب به‌طور متوسط هفت بار استفاده می‌کند و راحتی و آسایش استفاده از آن حداقل دو برابر آسایش استفاده از دوش‌های کم فشار است. دوش الکترونیکی در حالیکه فقط 1.5 لیتر آب در دقیقه مصرف می‌کند اما قابلیت پاشش آب به دو صورت را دارد. قابلیت تنظیم پاشش آب در دو نرخ 7 لیتر در دقیقه (Classic shower)  و 15 لیتر در دقیقه (Refresh Cycles) از ویژگیهای دوش الکترونیکی می‌باشد. برای اجرای این قابلیت یک درپوش دور مخزن قرار گرفته است که آب اطراف سیستم دوش را مکش کرده و فیلتر می‌کند، سپس تصفیه شده و مورد استفاده قرار می‌گیرد.

در زمان استفاده از دوش الکترونیکی لذت تجربه‌ی ایستادن در زیر یک آبشار بزرگ را حس خواهید کرد که بدن و ذهن شما را شل کرده وباعث تمدد اعصاب خواهد شد، لذا پاشش 15 لیتر آب در دقیقه در فشار بالا تقریبا تا دو برابر حجم آب یک دوش معمولی را ارائه خواهد داد. هر دوش الکترونیکی جهت قابلیت پاشش با فشار بالا، مجهز به یک پمپ با قدرت بالاست. فشار بالای آب مانند ماساژ آبشار همیشه در دسترس است که از فشار لوله‌کشی مستقل است.

دوش الکترونیکی قابلیت گسترش استحمام با بخار را خواهد داشت که علاوه بر آرامش عمیق، دارای خواص درمانی بسیار زیادی خواهد بود. حمام بخار به آشکار شدن راه‌های هوایی جهت بهبود تنفس و کاهش انسداد خون کمک می‌کند. افزایش گردش خون و باز شدن منافذ پوست باعث  لطافت و نرمی آن می‌شود. در نتیجه حس خوب جوان شدن را به مصرف‌ کنندگانش می‌دهد.

دوش الکترونیکی می‌تواند به Wi-Fi  متصل شده و به کاربران این امکان را بدهد که همزمان با استحمام از شنیدن جریان موسیقی لذت برده و همچنین قادر به نظارت و نگهداری از راه دور باشند. استفاده بهینه و صرفه‌جویی در آب می‌تواند کمک بزرگی به آبیاری بیشتر درختان  کند. از جمله ویژگی‌های این سیستم نصب و راه‌اندازی آسان آن بر روی یک دیوار یا درکنج است. همچنین در زمان تعمیر و نگهداری آن احتیاج به تعویض فیلتر نخواهد بود.